Informacje na temat 65-lecia szkoły

Pragniemy poinformować, iż rok 2010 jest dla rawskiej oświaty rokiem szczególnym. W tym roku Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej obchodzić będzie Jubileusz 65-lecia szkoły.

Rok ten jest ważny również dla nas, członków i sympatyków SWGiLO w Rawie Mazowieckiej, gdyż będziemy obchodzić Jubileusz 10-lecia naszego stowarzyszenia. W związku z tym Zarząd Stowarzyszenia podjął uchwałę o zorganizowaniu wspólnie z Dyrekcją Szkoły i Radą Rodziców VII Zjazdu Absolwentów, który zaplanowano na 25 września 2010 r.

Oczekujemy dużego zainteresowania zjazdem i licznego przyjazdu do Rawy absolwentów liceum.
Komitet Organizacyjny przewiduje wpłaty na poczet zjazdu w dwóch wysokościach: wyższej za udział w całej uroczystości, w tym za bal absolwentów do godzin porannych i niższej do 100 zł, w tym za uroczysty obiad w szkole (bez udziału w balu).

Niezależnie od wymienionej uroczystości jubileuszowej, pragniemy zorganizować wzorem lat poprzednich kolejne tradycyjne, XV już Spotkania Koleżeńskie „Wiosna 2010”, w końcu maja, zaś jesienią „Jubileuszową Wystawę”, połączoną ze zjazdem szkolnym, prezentującą 10-letni dorobek naszego Stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy na spotkania wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia.

Jednocześnie prosimy o rozpowszechnienie informacji o VII Zjeździe Absolwentów. Wstępne zgłoszenia przyjazdu oraz wszelkie zapytania i korespondencję prosimy kierować na adres:

Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum
i Liceum Ogólnokształcącego
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej,
96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Kościuszki 20
Tel.:
(046) 814 21 61 (kol. Janina Chojnacka),
(046) 814 37 45 (sekretariat szkoły)
e-mail: swgilo@interia.pl

ULOTKA INFORMACYJNA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *