Gala XIX Festiwalu Miniatur Teatralnych

We wtorek 24 kwietnia podczas gali XIX Festiwalu Miniatur Teatralnych uczniowie klasy II B i klasy I C zaprezentowali najlepsze przedstawienia wyłonione w piątkowych eliminacjach.

Jurorzy XIX Festiwalu Miniatur Teatralnych w składzie:
s. Wiesława Hyzińska,
pani Agnieszka Chylak,
Justyna Jakubowska,
Aleksy Lipiński
przyznali nagrody w następujących kategoriach:

Najlepszy spektakl:

  • I miejsce: Klasa II B – spektakl Śluby panieńskie
  • II miejsce: Klasa I C – spektakl Biuro matrymonialne
  • III miejsce: Klasa II C – spektakl Przerwana lekcja muzyki

Najlepszy reżyser:

  • I miejsce: Marta Nosek i Julia Marciniak – klasa II B
  • II miejsce: Klaudia Sypuła – klasa I C

Najlepszy scenarzysta:

  • I miejsce: Karolina Maciejewska, Natalia Matuszewska, Anna Warston – klasa II C
  • II miejsce: Agata Gwiazdowicz – klasa I A

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa:

  • I miejsce: Natalia Matuszewska – klasa II C
  • I miejsce: Angelika Pająk – klasa II B
  • III miejsce: Wioleta Wójcik – klasa I C

Najlepszy aktor pierwszoplanowy:

  • I miejsce: Przemysław Kaczmarski – klasa II B
  • II miejsce: Adrian Nagórka – klasa II G
  • III miejsce: Jakub Nowakowski – klasa I C

Najlepsza aktorka drugoplanowa:

  • I miejsce: Angelika Binkiewicz – klasa II B
  • II miejsce: Julia Dębowska – klasa I C
  • III miejsce: Katarzyna Gierach – klasa II B

Najlepszy aktor drugoplanowy:

  • I miejsce: Seweryn Walczak – klasa II B
  • II miejsce: Bartosz Wójcik – klasa I A
  • III miejsce: Jędrzej Malinowski – klasa II A

Najlepszy plakat:

  • I miejsce: Klasa II B „Śluby panieńskie” (Maja Gradek, Dominika Truszkowska)
  • II miejsce: Klasa I C „Biuro matrymonialne” (Margareta Kijowska)
  • III miejsce: Klasa II G „Dziady” (Małgorzata Krakowiak, Maria Małachowska, Wiktoria Szczur)

Najlepszy program:

  • I miejsce: Klasa I C (Zuzanna Wielechowska, Klaudia Kamińska)
  • II miejsce: Klasa II B (Roksana Miałkowska, Adrianna Wolniakowska)
  • III miejsce: Klasa I A (Agata Gwiazdowicz)

Najlepsza scenografia:

  • I miejsce: Filip Psyk – klasa I A
  • II miejsce: Katarzyna Wójcik, Jolanta Cholewińska, Wiktoria Michalak – klasa II B

Wyróżnienie za rolę epizodyczną:

  • Monika Włodarczyk – klasa II C
  • Martyna Królak – klasa I C

Gratulujemy i w przyszłym roku czekamy na kolejne występy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *