Tydzień Muzyczny

W dniach 19-21 Marca w naszym LO odbył się tydzień muzyczny. 

Dzień pierwszy:

Gwiazdą tego dnia był zespół No Name, który rok temu założyła Martyna Woźniak. Największym osiągnięciem tej grupy muzycznej było wygranie zeszłoroczego konkursu o ochronie przyrody „Piosenką Ekologiczną”. Na koncercie zaprezentowali set złożony z coverów takich zespołów jak Varius Manx, Sixteen czy Dżem, oraz kompozycji własnych. Zespół został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność a na zakończenie wywołany na bis.

Skład zespołu:
Martyna Woźniak – gitara, wokal
Ewelina Stankiewicz – gitara, wokal
Ola Gołuch – wokal
Adrian Słodki – saksofon 

Dzień drugi:

Drugiego dnia scena należała do zespołu rockowego The Bastards. Powstali w 2004 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Aleksandra Wróbla ale aktualny skład pochodzi z końca 2006 roku. Mieli już wcześniej na swoim koncie koncert na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy z 14 stycznia 2007. W LO zagrali 10 utworów, w tym dwa covery (Scorpions i KSU) oraz o 8 kompozycji własnych takich jak „Brakeout”, „Love Overdrive” czy „Fly Away On The Wings Of A Dream”. Po koncercie przyjętym głośnymi owacjami wywołani zostali na bis.

Skład zespołu:
Aleksander Wróbel – gitara, wokal
Maciej Wojtaś – gitara basowa, wokal
Piotr Gawot – gitara, wokal
Sławomir Baran – perkusja, ryki, jęki

www.thebastards.xt.pl

Dzień trzeci:

Trzeci dzień przeznaczony był dla zespołu Uniqatt wcześniej występującego pod nazwą SD System. Zespół istnieje od 2002 roku a jego założycielem był Syku, czyli Paweł Grabski do którego po trzech latach grania solo dołączył Paweł Domański – Doman. Koncert w rawskim LO, był pierwszym tak ważnym przedsięwzięciem w historii ich zespołu. Jednak Ci utalentowani muzycy mają też na swoim koncie sukcesy, tzn. nagrali już jedną płytę i obecnie są w trakcie nagrań kolejnej w studiu KPD w Warszawie. Na koncerie w LO przedstawili 7 kawałków, z czego publiczności podobał się najbardziej utwór w którym zaśpiewała Kasia Leasing.

„Dziękujemy wszystkim Wam za to, że nie był to jednostronny koncert. Mamy nadzieję, że kiedyś spotkamy się na jakiejś większej imprezie. Niedługo ukaże się nasza nowa płyta „Reprezentując siebie”. Zachęcamy do słuchania. Dużo elo!”

Syku i Doman

Skład zespołu:
Paweł Grabski „Syku” – wokal
Paweł Domański „Doman” – wokal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *