„Curie” zaprasza w swoje progi

W ubiegłym tygodniu naszą szkołę odwiedzili uczniowie  trzecich klas gimnazjum i ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Rawie  Mazowieckiej. Podczas trzech wizyt w mury naszego liceum przybyło ok. 140 uczniów.

Spotkania odbywały się w świetlicy szkolnej. Zgromadzeni uczniowie najpierw słuchali piosenki w wykonaniu Janusza Bigosa, ucznia kl. I D,
a następnie byli witani przez grupę młodzieży naszego liceum. Dyrektor Arkadiusz Woszczyk przedstawiał gościom ofertę edukacyjną naszego liceum. Młodzież oglądała również film o naszej szkole pt.: „Szkoła oczami uczniów”, a przedstawiciele samorządu uczniowskiego prezentowali swoją działalność i osiągnięcia. Następnie uczniowie byli oprowadzani po szkole. Odwiedzili m.in. bibliotekę szkolną, w której nauczyciele bibliotekarze informowali o działalności biblioteki oraz pracownię ekologiczną, o której opowiadała p. Anna Kaczmarska. Ostatnim punktem spotkania był quiz wiedzy, który odbył się w tzw. kąciku relaksu.

Na wszystkich zaproszonych uczniów czekał słodki poczęstunek. Goście na pamiątkę wizyty w naszej szkole otrzymali  kolorowe zakładki oraz ulotki informacyjne o liceum.

Osoby odpowiedzialnie za zorganizowanie spotkań: p.  Monika Walasik, p. Małgorzata Rudyk.

Uczniowie zaangażowani w realizację projektu: Wacław Woszczyk i Konrad Młodzik z kl. IA; Marika Kwatek i Nikola Czapnik z kl. IB; Janusz Bigos, Wiktor Siudziński, Aleksandra Przyborek i Daria Łuczyńska z  kl. ID; Filip Psyk, Aleksandra Męcina i Angelika Pakuła z kl. IIA; Wioleta Wójcik z kl. IIC .


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *