Pomóżmy Kamilowi, zbierając plastikowe nakrętki!

KIM JEST KAMIL?
Kamil jest mieszkańcem naszego miasta, choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu Duchenne’a. Problemy zaczęły się, gdy miał 7 lat. Od 7 lat jest podłączony do respiratora. Może poruszać jedynie jednym palcem u lewej ręki.

Na paznokciu ma przyklejony czarny punkt, dzięki któremu potrafi przesuwać kursor na monitorze komputera. Tylko w ten sposób porozumiewa się ze światem i ludźmi w Internecie.

Niepełnosprawność nie przeszkodziła mu rozwijaniu pasji, jaką jest grafika komputerowa. W sztuce tworzenia prac graficznych Kamil nie szuka większych inspiracji, najciekawsze pomysły pochodzą „z głowy”, zwłaszcza kiedy się nudzi. Często łączy kino z aspektem graficznym, co widać w jego pracach. Bardzo podoba mu się styl Andy’ego Warhola twórcy pop-artu.

Kamil interesuje się także kinem (prowadzi bloga „Spojrzenie Filmowe” i własną stronę artystyczną „Stardust Art.”). Lubi „Ojca Chrzestnego”, „Czas Apokalipsy”, „Taksówkarza”, „Mechaniczną pomarańczę”. Ulubionym aktorem Kamila jest Marlon Brando.

Kamil jest też kibicem sportowym. Od wielu lat kibicuje hiszpańskiemu FC Barcelona, a także polskim siatkarkom i siatkarzom.

ZAANGAŻUJ RODZINĘ I ZNAJOMYCH! KAŻDA POMOC SIĘ PRZYDA, KAMIL POTRZEBUJE JEJ CODZIENNIE.

IM WIĘCEJ NAKRĘTEK, TYM WIĘKSZA POMOC. UZYSKANE W TEN SPOSÓB ŚRODKI PRZEKAZANE ZOSTANĄ NA ZAKUP NIEZBĘDNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA KAMILA.

WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *