Wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TIK-TAK 2015

W I etapie konkursu TIK TAK brało udział 1154 szkół z ogólną liczbą uczniów 29452. Nasza szkoła w II etapie reprezentowana będzie przez Mateusza Siedleckiego! Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rawie Mazowieckiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rawie Mazowieckiej w V edycji konkursu reprezentowało 37 uczniów. Zdobyli oni łącznie: 3742 punkty (na tyle pytań informatycznych poprawnie odpowiedzieli) zajmując 44 miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku udział w konkursie wzięło także 10 uczniów. Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rawie Mazowieckiej. Zdobyli oni łącznie: 482 punkty.

Opiekunem uczniów był Marek Hoffman.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie organizatorakliknij!

Wyniki ogólne poziom: szkoła ponadgimnazjalna – kliknij!

Do drugiego, regionalnego etapu konkursu zakwalifikował się Mateusz Siedlecki uczeń klasy III C zajmując 129 miejsce – kliknij!

Wyniki Mateusza Siedleckiego:

Etap 1

Rozpoczęcie gry Zdobyte punkty Wyświetlone pytania Wynik
2015-04-13 42 74 23.838
2015-04-14 50 86 29.070
2015-04-15 60 95 37.895
2015-04-16 57 97 33.495
2015-04-17 65 102 41.422

 

 

Wyniki uczniów LO:

L.p.

Zdobyte

Wyświetlone

Wynik

Imię

Nazwisko

punkty

pytania

1. 274 454 165.366 Mateusz Siedlecki
2. 145 184 114.266 Gerard Wypych
3. 155 246 97.663 Mateusz Nagórka
4. 185 359 95.334 Dominika Otocka
5. 174 337 89.840 Aleksandra Piecuch
6. 129 198 84.045 Piotrek Amróz
7. 132 248 70.258 Maciej Popłoński
8. 153 365 64.134 Martyna Gruchała
9. 152 361 64.000 Mateusz Lesiak
10. 105 181 60.912 Beata Adamczyk
11. 112 245 51.200 Mariusz Maik
12. 127 348 46.348 Patrycja Wróblewska
13. 119 317 44.672 Mateusz Górecki
14. 89 179 44.251 Michał Dąbrowski
15. 128 376 43.574 Igor Jakubczyk
16. 109 286 41.542 Maciej Wróblewski
17. 115 323 40.944 Arkadiusz Wolak
18. 103 273 38.861 Karina Stankiewicz
19. 97 260 36.188 Patrycja Kaźmierczak
20. 84 203 34.759 Bartłomiej Woszczyk
21. 101 315 32.384 Justyna Sputowska
22. 78 215 28.298 Marika Cuprjak
23. 91 294 28.167 Karolina Sowik
24. 93 317 27.284 Jakub Nogański
25. 75 225 25.000 Magda Ejdukiewicz
26. 59 143 24.343 Ernest Szafrański
27. 63 165 24.055 Piotr Grzyb
28. 64 183 22.383 Wioleta Kamińska
29. 65 200 21.125 Natalia Gromek
30. 80 327 19.572 Dominika Zyśk
31. 45 109 18.578 Damian Kumór
32. 41 104 16.163 Dominik Fiks
33. 40 102 15.686 Arkadiusz Dyśko
34. 55 202 14.975 Patryk Jóźwik
35. 28 65 12.062 Dominik Tamoń
36. 48 196 11.755 Karolina Piekut
37. 18 48 6.750 Szymon Zimecki

 

Wyniki uczniów GIMNAZJUM:

L.p.

Zdobyte

Wyświetlone

Wynik

Imię

Nazwisko

punkty

pytania

1. 96 206 44.738 Paulina Wisińska
2. 83 178 38.702 Kuba Bedełek
3. 83 185 37.238 Przemek Kaczmarski
4. 62 194 19.814 Klaudia Sypuła
5. 49 150 16.007 Filip Psyk
6. 32 85 12.047 Paweł Heleniak
7. 35 125 9.800 Patrycja Wisińska
8. 18 45 7.200 dominik Redlicki
9. 17 48 6.021 Daria Gruntowska
10. 7 30 1.633 Igor Horon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *