XI Miniatury Teatralne

Po raz jedenasty w naszej szkole odbyły się miniatury teatralne.Jak co roku uczniowie naszego Liceum przystąpili do rywalizacji w festiwalu. Jury wyłoniło zwycięzców XI Festiwalu Miniatur Teatralnych.

Nominacje do nagród XI festiwalu Miniatur Teatralnych:

 I. Najlepszy spektakl

  • „Ożenek” – kl. IIc (I miejsce)
  • „Śmierć Urzędnika” – kl. Id (II miejsce)
  • „Kabaret Starszych Panów” kl. If (III ex-aequo miejsce)
  • „Schizofrenik XXI wieku” kl. IIa (III ex-aequo miejsce)

II. Reżyseria

  • Joanna Sokołowska – kl. IIc „Ożenek”

3 wyróżnienia:

  • Małgorzata Dębowska i Maja Stasiak – IIa „Schizofrenik XXI wieku”
  • Aneta Gacparska – Id „Śmierć Urzędnika”
  • Renata Rosińska – IId „Król Wschodzącego Słońca”

III. Najlepszy aktorka

  • Joanna Sokołowska – kl. IIc „Ożenek” (I miejsce)
  • Elżbieta Kryczka, Technikum Ekonomiczne  „Łysa Śpiewaczka” (II miejsce)
  • Anna Mazurek – kl. IIe „Wesele” (III ex-aequo miejsce)
  • Iga Mikołajewska – kl. Ib „Tango” (III ex-aequo miejsce)

IV. Najlepszy aktor

  • Adam Lach, Technikum Ekonomiczne „Łysa Śpiewaczka” (I miejsce)
  • Konrad Suprun, IIc (II ex-aequo miejsce)
  • Kamil Długowski, Id (II ex-aequo miejsce)
  • Krzysztof Królikowski, IIa (III ex-aequo miejsce)
  • Damian Stankiewicz, Technikum Ekonomiczne (III ex-aequo miejsce)

V. Najlepsza aktorka drugoplanowa

  • Sylwia Stachecka, IIc „Ożenek” (I miejsce)
  • Agnieszka Sarna, IIg „Kobiety Mickiewicza” (II miejsce)
  • Laura Strulak, Id (III miejsce)

VI. Najlepszy aktor drugoplanowy

  • Wojciech Kostaniec, IIc „Ożenek” (I miejsce)
  • Konrad Grzejszczak, IIe „Wesele” (II miejsce)
  • Michał Staszewski, If „Kabaret Starszych Panów” (III miejsce)

VII. Najlepszy scenariusz

  • „Kobiety Mickiewicza” – Damian Wieteska – kl. IIg (I miejsce)
  • „Śmierć Urzędnika” – Aneta Gacparska – kl. Id (II miejsce)
  • „Schizofrenik XXI wieku” – Małgorzata Dębowska, Maja Stasiak – kl. IIa (III ex-aequo miejsce)
  • „Ożenek” – Alicja Chmurska – kl. IIc (III ex-aequo miejsce)

VIII. Najlepsza scenografia

  • „Wesele” – kl. IIa (I miejsce)
  • „Śluby Panieńskie” – kl. Ie (II miejsce)
  • „Śmierć Urzędnika” – Emilia Urbańska, Ewelina Makowiecka – kl. IId (III miejsce)

IX. Najlepszy program

  • „Śluby Panieńskie” – Monika Walas – kl. Ie (I miejsce)
  • „Wesele” – Aleksandra Mejer – kl. IIe (II miejsce)
  • „Śmierć Urzędnika” – Katarzyna Lesiak – kl. Id (III miejsce)

X. Najlepszy program

  • „Schizofrenik XXI wieku” – Małgorzata Dębowska, Małgorzata Wróbel – kl. IIa (I miejsce)
  • „Ożenek” – Sylwia Stachecka – kl. IIc (II miejsce)
  • „Kabaret Starszych Panów” – Katarzyna Stankiewicz – kl. If (III miejsce)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *