X Miniatury Teatralne

Po raz dziesiąty w naszej szkole odbyły się miniatury teatralne. Jak co roku uczniowie naszego Liceum przystąpili do rywalizacji w festiwalu. Jury w składzie: mgr Agnieszka Chylak, mgr Magdalena Kubicka, mgr Jarosław Cichocki oraz Emilia Szymańska, Paweł Banach i Przemysław Zbieć w wyniku obrad wyłoniło zwycięzców X Festiwalu Miniatur Teatralnych.

Nominacje do nagród X festiwalu Miniatur Teatralnych:

 I. Najlepszy spektakl

  • „Pigmalion” – kl. IIa (II miejsce)
  • „Indyk” – kl. IIb (III miejsce)
  • „Nie-Boska komedia” kl. IIe (I miejsce)

II. Najlepsza aktorka

  • Weronika Walaszczyk – kl. IIb (III miejsce)
  • Agata Heleniak – kl. IIe (II miejsce)
  • Jolanta Lisicka – kl. IIa (I ex-aequo miejsce)
  • Joanna Żebrowska – kl. IIe (I ex-aequo miejsce)

III. Najlepszy aktor

  • Dawid Wojtecki – kl. Ic (III miejsce)
  • Daniel Łaski – kl. IIe (I miejsce)
  • Marcin Łajszczak – kl. IIg (II miejsce)

IV. Najlespza rola drugoplanowa

  • Izabela Kieszek (II ex-aequo miejsce)
  • Adrianna Rzeźnicka (II ex-aequo miejsce)
  • Konrad Suprun (III miejsce)
  • Małgorzata Raczyńska (I miejsce)

V. Najlepszy reżyser

  • „Pigmalion” – Helena Kleczyńska, Milena Bochenek (II miejsce)
  • „Indyk” – Małgorzata Raczyńska (III miejsce)
  • „Nie-Boska komedia” – Joanna Żebrowska, Iza Kieszek (I miejsce)

VI. Najlepsza scenografia 

  • „Pigmalion” – Milena Bochenek, Monika Dębska, Helena Kleczyńska, Jolanta Lisicka, Martyna Melon kl. IIa (II miejsce)
  • „Indyk” – Wioletta Męcina, Małgorzata Machnicka, Justyna Walendzik kl. IIb (III miejsce)
  • „Nie-Boska komedia” – Anna Drobik, Monika Królak, Justyna Lubańska i Marcn Grabowski kl. IIe (I miejsce)

VII. Najlepszy plakat

  • „Pigmalion” – Monika Dębska – kl. IIa (II miejsce)
  • „Teatrzyk Zielona Gęś przedstawia” – Dawid Wojtecki – kl. Ic (III miejsce)
  • „Barabasz” – Agata Dobrosz, Anna Łuczyńska – kl. IIc (I miejsce)

VIII. Najlepszy program

  • „Barabasz” – Ewelina Kaczmarska – kl. IIc (III miejsce)
  • „Świętoszek” – Michał Markieta – kl. IIg (I miejsce)
  • „Pigmalion” – Jolanta Lisicka, Monika Dębska – kl. IIa (II miejsce)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *