Wstępna lista rekrutacyjna 2008/2009

W dniu 27 czerwca 2007 r. o godzinie 12.00 została ogłoszona wstępna lista rekrutacyjna na rok szkolny 2008/2009. Prezentujemy ją poniżej.

Wstępna lista przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie
w Rawie Mazowieckiej na rok szkolny 2008/2009:
  1. Struska Magdalena
  2. Adamczyk Jarosław
  3. Antkowicz Joanna Maria
  4. Babicki Bartłomiej
  5. Bachura Justyna
  6. Badowska Izabela
  7. Badowski Daniel
  8. Bajan Norbert
  9. Banach Kamila Ewa
  10. Bartoszewska Dominika Magdalena
  11. Bedełek Łukasz Adam
  12. Białkowska Agnieszka Daria
  13. Bieliński Łukasz
  14. Bińkiewicz Damian
  15. Bogdan Anna Maria
  16. Brocka Justyna
  17. Broniarek Natalia Joanna
  18. Brzezińska Aneta
  19. Brzezińska Karolina Beata
  20. Brzęczek Angelika Karolina
  21. Brzostek Agata
  22. Buda Mateusz
  23. Burchacki Mateusz
  24. Byczkowska Sylwia
  25. chmielewska Żaneta Ewelina
  26. Chmurska Alicja
  27. Chojecki Marcin
  28. Chojnacka Wiktoria Justyna
  29. Cholewa Mariusz Piotr
  30. Choła Jakub
  31. Cichocki Arkadiusz Jan
  32. Ciupa Barbara Wioleta
  33. Czarnecka Monika
  34. Czech Monika
  35. Czerwiński Mateusz Michał*
  36. Damiza Aleksandra Jolanta*
  37. Dąbrowski Kamil Marek
  38. Dębowska Małgorzata Anna
  39. Dębska Martyna
  40. Domańska Natalia
  41. Dominiak Karolina
  42. Dyśko Marzena Lucyna
  43. Fijałkowska Joanna Katarzyna
  44. Fiuczek Magdalena
  45. Flont Artur
  46. Frendenberg Martyna
  47. Galach Adrian Paweł
  48. Gawrzydek Bartosz
  49. Gąsiorowska Weronika Katarzyna
  50. Gierlich Katarzyna Blanka
  51. Giszczak Mateusz
  52. Gołuch Kinga
  53. Góraj Martyna
  54. Grala Monika
  55. Grala Paulina
  56. Grochala Paulina *
  57. Grochowalska Anna
  58. Grochowalska Magdalena*
  59. Gruchała Przemysław
  60. Grzegory-Roróg Przemysław*
  61. Grzejszczak Konrad Marek
  62. Grzymska Paulina Dominika
  63. Herman Piotr
  64. Jacak Filip
  65. Jadczak Magdalena Anna
  66. Jakubiak Anna
  67. Jakubiński Damian
  68. Janeczek Katarzyna
  69. Jankowski Norbert
  70. Jarecka Martyna
  71. Jarosińska Agnieszka Weronika
  72. Jarzębski Dariusz
  73. Kacprzak Kornelia Weronika
  74. Kacprzyk Magdalena Natalia
  75. Kaczmarczyk Natalia Anna
  76. Kaczorowska Zofia Agnieszka
  77. Kaczuba Paulina
  78. Karwat Sylwia
  79. Kawka Katarzyna
  80. Kempka Daria Bogusława*
  81. Kępa Paulina Zofia*
  82. Kleczko Łukasz
  83. Kleczyński Jan*
  84. Klepaczka Dominik
  85. Kłos Rafał
  86. Kocik Paulina
  87. Kopytowska Anna
  88. Korbus Marcin Łukasz*
  89. Kordala Marta
  90. Kosińska Paulina
  91. Kotaniec Wojciech
  92. Kotynia Sylwia Anna
  93. Kowalczyk Marta
  94. Kowalska Julita
  95. Kowalska Marlena Anna
  96. Kowara Jagoda Helena
  97. Królak Dominika
  98. Królak Jagoda
  99. Królikowski Krzysztof*
  100. Kuba Aneta
  101. Kubacka Paulina
  102. Kuśmirek Paulina
  103. Kwiecień Izabela Karolina
  104. Lach Przemysław
  105. Lechowska Adriana Sylwia
  106. Libera Marlena
  107. Libera Radosław
  108. lisicka Izabela*
  109. Lusa Paulina Anna
  110. Łęczycki Patryk Krzysztof
  111. Łysakowska Ewelina
  112. Maciejewska Luiza Anna
  113. Macioszek Magdalena Maria
  114. Madej Tomasz Paweł
  115. Maik Artur Konrad
  116. Malka Monika
  117. Małek Konrad
  118. Manowiecka Dagmara Natalia
  119. Marszałek Mateusz Tomasz
  120. Masłocha Martyna Kinga
  121. Matuszczak Barbara
  122. Matuszewska Aleksandra
  123. Matyjaszczyk Damian Krzysztof
  124. Matysiak Paulina
  125. Męcina Sylwia Paulina
  126. Michniewski Michał Dominik
  127. Miętus Joanna Martyna
  128. Miętus Marcin
  129. Mika Magdalena Halina*
  130. Miko Sandra Elżbieta
  131. Mikołajczyk Michał Stanisław
  132. Miniatorski Dominik Adrian
  133. Mirowski Przemysław
  134. Misztal Ewelina Sandra
  135. Misztal Magda
  136. Młynarczyk Jakub Aleksander
  137. Muszel Piotr
  138. Niespodziewana Monika
  139. Okraszewska Ewelina
  140. Olborska Sylwia
  141. Pakuła Robert
  142. Pawłosik Nicole Julia
  143. Pawłowski Adam Łukasz
  144. Pazurek Arkadiusz
  145. Piątkowska Beata*
  146. Piątkowska Joanna
  147. Pichuła Żaneta Katarzyna
  148. Piekut Katarzyna
  149. Piekut Magdalena
  150. Pietruszka Natalia Elwira
  151. Pintara Damian Robert
  152. Piotrowski Adrian
  153. Popłońska Paulina
  154. Pośniak Aneta
  155. Pryć Piotr Adam
  156. Przyborek Wioleta
  157. Przybyłkowicz Magdalena
  158. Rataj Monika Iwona
  159. Rogowski Mariusz
  160. Rosińska Renata
  161. Rucińska Anita Anna
  162. Salwerowicz Piotr*
  163. Sekrecki Michał
  164. Sitarek Arkadiusz
  165. Sitarek Dariusz
  166. Sitarek Magdalena Marta
  167. Skoneczna Katarzyna
  168. Skoneczna Paulina
  169. Skóra Agata Dominika
  170. Skóra Marcin Piotr
  171. Słodownik Mateusz
  172. Smolaga Ewelina Magdalena
  173. Sobolewska Aleksandra Małgorzata
  174. Sokołowska Joanna Małgorzata
  175. Sosnowska Malwina Ewa
  176. Stachecka Ewelina Aneta
  177. Stachecka Sylwia
  178. Stachyra Aleksandra
  179. Stanisławczyk Sylwia Katarzyna
  180. Stankiewicz Joanna
  181. Stankowska Larysa Jagoda
  182. Stańczyk Martyna
  183. Stasiak Maja Weronika
  184. Stawińska Ewa Katarzyna
  185. Stefaniak Marcin*
  186. Stefański Hubert Piotr
  187. Stępień Robert Tomasz
  188. Stępniak Wioletta
  189. Sudakowski Partyk
  190. Suprun Konrad Michał
  191. Sypuła Justyna*
  192. Szadkowski Maciej*
  193. Szczepańska Kinga
  194. Szczepańska Monika
  195. Szczerkowska Magdalena*
  196. Szewczyk Justyna Agata
  197. Szewczyk Przemysław
  198. Szopa Krzysztof
  199. Szymańczyk Ewelina
  200. Szymańska Anna
  201. Tarnowski Łukasz Damian
  202. Tomasik Diana Magdalena
  203. Tracz Katarzyna
  204. Wieczorek Katarzyna
  205. Wieczorek Katarzyna Ewa
  206. Wieteska Damian Konrad
  207. Wincek Martyna
  208. Witasińska Malwina Magdalena
  209. Włodarek Lidia Joanna
  210. Wodnicka Ewa
  211. Wojtecki Dawid Krzysztof
  212. Wolańska Daria Agnieszka
  213. Wolański Bartosz Tomasz
  214. Woszczyk Edyta Elżbieta
  215. woźniak Adrian
  216. Woźniak Jagoda
  217. Wójciak Alicja
  218. Wróbel Małgorzata*
  219. Wyderka Monika
  220. Wyderka Sylwia
  221. Zagajewska Agata
  222. Zawadzka Klarysa Barbara
  223. Zbiros Sebastian
  224. Ziarkowska Agata Barbara
  225. Zieja Angelika
  226. Zwolińska Marta
wyjaśnienia:
* szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły
Informacje dodatkowe:
  • Kandydaci znajdujący się na liście wstępnie przyjętych zobowiązani są do dostarczenia oryginału świadectwa do dnia 1 lipca 2008 do godziny 12.00
  • Lista rezerwowa do wglądu w budynku szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *