Wstępna lista rekrutacyjna 2006/2007

W dniu 29 czerwca 2006 r. została ogłoszona wstępna lista rekrutacyjna na rok szkolny 2006/2007. Prezentujemy ją poniżej:
Wstępna lista osób przyjętych
L.p.
Nazwisko i imił
1 Abramska Ilona
2 Andruszkiewicz Olga
3 Babicka Anna Katarzyna
4 Babis Piotr
5 Banach Paweł
6 Banasiak Joanna
7 Banaszkiewicz Karolina
8 Bałkowska Kinga Izabela
9 Bąk Beata Anna
10 Bedełek Magdalena Ewa
11 Bednarek Daria Bożena
12 Beta Ewa
13 Biedrzycka Marta
14 Biernacka Karolina
15 Bigos Adam
16 Bigos Ewa
17 Błaszczyk Daria
18 Bors Aleksandra Weronika
19 Brocka Lucyna
20 Bronowska Katarzyna
21 Brzezińska Klaudia Anna
22 Brzostek Robert
23 Chojnacka Sylwia Monika
24 Cholewińska Małgorzata
25 Cichowicz Piotr
26 Ciesielski Piotr
27 Czapnik Paweł
28 Czarnecki Rafał
29 Czech Mariusz
30 Czech Martyna
31 Czernek Grzegorz
32 Damiza Agnieszka Elłbieta
33 Danielska Justyna
34 Dłbrowska Małgorzata
35 Dłbrowski Rafał
36 Długowski Damian Albert
37 Dobrowolska Renata
38 Drłgowski Mateusz
39 Dyrała Bartłomiej
40 Dyłko Magdalena
41 Dyłko Paweł
42 Dziedzic Karol
43 Dzieszkowska Joanna Edyta
44 Fastyn Natalia
45 Filicha Weronika Patrycja
46 Firek Piotr Krzysztof
47 Florek Paweł
48 Frłczak Sandra Magdalena
49 Gasiłska Maja
50 Gawot Piotr
51 Gąsiorowski Daniel
52 Gierach Katarzyna
53 Glicner Justyna Małgorzata
54 Głuszcz Emilia
55 Głuszcz Sylwia Marta
56 Gmaj Bartłomiej Bogusław
57 Godusławski Maciej Paweł
58 Gołuch Aleksandra
59 Gos Robert
60 Grabowska Katarzyna Kamila
61 Grefkowicz Patrycja
62 Greta Dawid
63 Grochowalska Karolina
64 Gruchała Łukasz Damian
65 Gruchała Małgorzata
66 Gwiazdowicz Paweł
67 Hajdukiewicz Piotr
68 Idzikowska Justyna
69 Jackowski Radosław
70 Jakubiak Paweł
71 Janiak Izabela
72 Jankowska Aneta
73 Janowska Dorota
74 Jędrzejewska Daria
75 Judzińska Magdalena
76 Jurał Dominik Piotr
77 Jużkiewicz Dawid Krzysztof
78 Kacprzak Robert
79 Kaczuba Monika
80 Karczewska Paulina
81 Kałmierska Martyna
82 Kłpa Karolina
83 Kierasiłski Michał
84 Kiszka Ilona Sylwia
85 Kobierska Marzena
86 Koczywłs Emilia
87 Kordala Joanna
88 Kos Martyna Stanisława
89 Koszywłs Sylwia
90 Kotusiłska Maciej Marcin
91 Kowalczyk Dominik
92 Kowalczyk Kinga
93 Kowalczyk Martyna
94 Kowalczyk Natalia
95 Kowalicki Mariusz Konrad
96 Kowalska Marcelina
97 Krajewski Bartosz Patryk
98 Krakowiak Izabela
99 Krawczyk Joanna Wioleta
100 Krawczyk Rafał
101 Król Michał
102 Kruł Tomasz
103 Kuba Aleksandra
104 Kubik Monika
105 Kuran Milena Katarzyna
106 Kuziemska Izabela
107 Kwaczyłska Agnieszka Dagmara
108 Kwapisiewicz Iwona Edyta
109 Kwiatkowska Eliza
110 Langwiłska Marta
111 Lesiak Artur Adam
112 Lesiak Marcin
113 Lewandowska Anna Małgorzata
114 Libera Adela Adriana
115 Libera Aneta
116 Libera Monika
117 Libera Paula
118 łaska Agnieszka
119 Łopatka Justyna
120 Łuczyńska Marzena Iwona
121 Łuczywek Joanna Katarzyna
122 Machnicka Karolina
123 Maciejewski Adrian
124 Makowska Anna
125 Marat Bogusława
126 Marciniak Cezary
127 Markiewicz Anna Maria
128 Matuszczak Paweł
129 Matysiak Aneta
130 Matysiak Paweł Wojciech
131 Matyszewska Aleksandra
132 Mela agnieszka
133 Melon Adam
134 Melon Justyna
135 Michalak Magdalena Janina
136 Mikołajczyk Joanna
137 Miłszczak Robert
138 Mirowski Konrad
139 Miszczyk Eliza
140 Nizikowska Natalia
141 Nogałska Oliwia
142 Nowakowska Agnieszka Anna
143 Oktabiałczuk Joanna
144 Olszak Marta
145 Olszewska Anna Karolina
146 Orzechowska Marcelina Izabela
147 Ostalska Aleksandra
148 Ozimek Marek Mateusz
149 Papis Michał Cezary
150 Pawełkowicz Karolina
151 Pazurek Cezary
152 Perek Angelika
153 Piłtkowska Katarzyna
154 Piechota Piotr Jan
155 Pieczłtka Mateusz Adam
156 Piekarek Maria Anna
157 Pietrzak Katarzyna
158 Pietrzak Szymon
159 Pietrzak Tomasz
160 Piotrowski Adrian Mikołaj
161 Płocki Jakub Przemysław
162 Popłońska Joanna Malwina
163 Porczyk Joanna
164 Porczyk Paulina
165 Prokopczyk Małgorzata
166 Przybyłek Aleksandra
167 Przybyłek Katarzyna
168 Pyłka Paulina
169 Pytka Radosław
170 Rochala Marta Anna
171 Rochmiłski Bartłomiej
172 Rogulski Eryk
173 Rosa Mariusz
174 Rosiłska Aleksandra
175 Rosiłska Małgorzata
176 Ruciłska Ewelina
177 Ruciłska Ewewlina
178 Rydz Małgorzata
179 Sikorska Sylwia
180 Sitarek Magdalena
181 Sitarek Piotr
182 Siwczak Magdalena Jadwiga
183 Skibiłska Katarzyna
184 Skoneczny Fabian Dawid
185 Słodki Adrian
186 Sobierałski Mateusz Maria
187 Sowik Grzegorz Tomasz
188 Sowik Joanna
189 Stachlewski łukasz Bołydar
190 Stankiewicz Dominika
191 Stankiewicz Olga
192 Stankiewicz Piotr
193 Staszewska Anna
194 Staszewska Edyta Ewa
195 Stefanowski Adam
196 Stegienka Emilia Maria
197 Stępieł Wojciech Jerzy
198 Stępniak Klaudia Katarzyna
199 Stolarek Ireneusz
200 Stolarek Małgorzata
201 Struska Jolanta
202 Supeł Anita Maria
203 Susik Anna Beata
204 Szadkowski mateusz Marek
205 Szczepałska Alicja
206 Szczełniak Anna
207 Szewczyk Magdalena
208 Szewczyk Martyna
209 Szkudlarek Aleksandra
210 Szulc Ewelina Magdalena
211 Szymankiewicz Dorota Anna
212 Szymałska Emilia Małgorzata
213 Szymałska łaneta
214 Szymczak Marcin łukasz
215 Szywała Ewa
216 Tarczoł Klaudia Maria
217 Tomaszewski Sławomir Mirosław
218 Tomczyk Ewelina Agnieszka
219 Tracz Anna Magdalena
220 Tracz Piotr
221 Trzonek Tomasz
222 Urbałska Joanna Katarzyna
223 Urbałska Monika
224 Wach Emilia Ewa
225 Wach Paweł
226 Wachowicz łukasz Karol
227 Wachowicz Monika
228 Walczak Małgorzata
229 Walczak Milena Joanna
230 Warchoł Joanna Klaudia
231 Warston Adrian
232 Wasiak Monika Iwona
233 Wenecki Tomasz
234 Włgier Wioleta Maria
235 Wieteska Emilia Weronika
236 Wieteska Urszula Katarzyna
237 Wiłckowska Magdalena
238 Wilczyłski Karol
239 Winiarska Malwina
240 Wiłniewski Konrad
241 Witczak Karolina
242 Witkowska Milena Anna
243 Woszczyk Kamil
244 Wołniak Martyna Dominika
245 Wołniak Przemysław
246 Wójciak Ewelina
247 Wójcik Kamil
248 Wróbel Katarzyna
249 Wróblewska Katarzyna
250 Wróblewski Grzegorz
251 Wyderka Robert łukasz
252 Zając Katarzyna
253 Zalewski Paweł Artur
254 Zbieł Przemysław Michał
255 Zdulski Piotr
256 Zima Marcin
257 Ziółkowska Kornelia
258 Żmuda Grzegorz Tomasz
Lista osób rezerwowych
259 Adamczyk Izabela Marta
260 Adamczyk Marta Karolina
261 Aleksandrzak Aleksandra
262 Antosiak Katarzyna
263 Aptapska Katarzyna Zofia
264 Arczyłska Karolina
265 Arent Edyta
266 Bajon Magdalena Patrycja
267 Balcerak Kamila Małgorzata
268 Bartosik Bartłomiej Grzegorz
269 Bedełek Magdalena
270 Bernacik Ilona
271 Bors Anna Małgorzata
272 Brzeziłska Katarzyna
273 Bursztynowicz Krzysztof
274 Chojecki Bogusław Andrzej
275 Chrzanowska Monika
276 Darmos Paulina Katarzyna
277 Dłbrowska Anita
278 Drewniak Mateusz
279 Frankowska Paula Ewa
280 Góralczyk Kamil łukasz
281 Grala Dominik
282 Grochowalska Olga
283 Grochowalski Jarosław
284 Gruchała Agnieszka
285 Grzechnik łaneta
286 Janiszewska Karolina Kinga
287 Jeziorska Magda
288 Kaczmarek Radosław Adam
289 Kantarska Natalia Marta
290 Kielan Magdalena
291 Kieliszek Ewelina Magdalena
292 Koprowska Anna Elłbieta
293 Kozera Adrian
294 Kozłowski łukasz Adam
295 Krasucki Konrad
296 Królak Kinga Beata
297 Lachowski Hubert Zbigniew
298 Lechałska Anna Marta
299 Lesiak Marta
300 Lisicka Emilia
301 Łuczyłski Bartłomiej
302 Majewska Marta Alicja
303 Miedziłska Emilia
304 Miros Sylwia
305 Nielepkowicz Paulina
306 Nowak Artur Damian
307 Ostalski Tomasz Paweł
308 Pardej Ewa Honorata
309 Piotrowski Tomasz
310 Piwowar Ewelina
311 Reszka Anna
312 Siepczyłska Martyna
313 Simiłski Adam Mieczysław
314 Słonecki Mateusz Miłosz
315 Sobczak Ewelina
316 Socha Daria Karolina
317 Socha Maciej
318 Socha Przemysław
319 Stankiewicz Ewelina
320 Stałczy Monika
321 Stasiak Kinga
322 Stłpniak Konrad
323 Strzelecka Aneta
324 Szczepałska Agnieszka
325 Szostek Sylwia
326 Szparaga Martyna Wiktoria
327 Toczek Aleksandra
328 Tomczyk Justyna
329 Wachowicz Emil
330 Wieteska Wojciech Michał
331 Winiatorski Marcin Zbigniew
332 Witasik Katarzyna
333 Wołniak Anna
334 Zdrojewska Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *