Nagrodzeni i wyróżnieni – XVII Miniatury Teatralne

Oto i nagrodzeni i wyróżnieni w XVII Festiwalu Miniatur Teatralnych. Gala odbyła się 15 kwietnia 2016 roku.

ZA NAJLEPSZY PLAKAT:

  1. Miejsce 1: Justyna Kaczyńska I C „A.B.C”
  2. Miejsce 2: Anna Machnicka II E „Harry Potter – Czara Ognia”
  3. Miejsce 3: Igor Horon II G „Cafe a rebours”

Wyróżnienie: Aleksandra Winiarska i Kinga Idzikowska II A „Czekając na Kochanków”

ZA NAJLEPSZY PROGRAM:

  1. Miejsce 1: Anna Gruchała I E „Romeo i Julia”
  2. Miejsce 2: Aleksandra Mantorska I C „A.B.C”
  3. Miejsce 3: Patrycja Kacprzak i Natalia Kałamajska I G „Alicja w krainie czarów”

ZA NAJLEPSZĄ SCENOGRAFIĘ:

  1. Miejsce 1: ex aequo
    • Małgorzata Goździk, Katarzyna Kłos, Aleksandra Witczak i Kinga Domagała II D „Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca”
    • Kamila Zdziechowska I C „A.B.C”

Wyróżnienia:

  • Dominik Mantorski, Joanna Kocik i Karolina Badowska I A „Wojna Chłopów”
  • Edyta Ostrowska, Małgorzata Szymańska i Maja Janowska I B „Mały Książę”
  • Aleksandra Bochenek, Karolina Rykaczewska, Izabela Rochmińska i Karolina Misiarek II A „Czekając na kochanków”

DLA NAJLEPSZEGO AKTORA PIERWSZOPLANOWEGO:

  1. Miejsce 1: Hubert Jakóbik II D
  2. Miejsce 2: Marcin Dyśko I A
  3. Miejsce 3: Damian Rymarczyk II D

DLA NAJLEPSZEJ AKTORKI PIERWSZOPLANOWEJ:

  1. Miejsce 1: Maria Białobrzeska II D
  2. Miejsce 2: ex aequo
    • Justyna Sputowska II E
    • Karolina Skrętowska I B

Wyróżnienia:

  • Daria Gruntowska II G
  • Edyta Kubiak II D

DLA NAJLEPSZEGO AKTORA DRUGOPLANOWEGO:

  1. Miejsce 1: Tomasz Skonieczny I A
  2. Miejsce 2: Oskar Szymczakowski I A
  3. Miejsce 3: Szymon Woźniak I A

DLA NAJLEPSZEJ AKTORKI DRUGOPLANOWEJ:

  1. Miejsce 1: Anna Siedlecka I E
  2. Miejsce 2: Aleksandra Wosiek II A
  3. Miejsce 3: Patrycja Kaprzak I G

Wyróżnienie: Marta Zakonnik II E

ZA NAJLEPSZĄ REŻYSERIĘ:

  1. Miejsce 1: ex aequo
    • Anna Gruchała I E „Romeo i Julia”
    • Karolina Skrętowska i Weronika Lusa I B „Mały Książę”
  2. Miejsce 2: Anna Chylak i Marcin Więcławek I A „Wojna Chłopska”

ZA NAJLEPSZY SPEKTAKL:

  1. Miejsce 1: Klasa II D „Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca”
  2. Miejsce 2: Klasa I B „Mały Książę”
  3. Miejsce 3: ex aequo:
    • Klasa I A „Wojna chłopska”
    • Klasa I C „A.B.C”

ZA NAJLEPSZĄ ROLĘ EPIZODYCZNĄ:

Wyróżnienia:

  • Kamila Zdziechowska I C
  • Jakub Miniatorski I E

ZA NAJLEPSZĄ CHARAKTERYZACJĘ I KOSTIUMY:

  1. Miejsce 1: Klasa I G „Alicja w krainie czarów”

Wyróżnienia:

  • Klasa II G „Cafe a rebours”
  • Klasa I A „Wojna Chłopska”
  • Klasa I E „Romeo i Julia”

NAGRODY SPECJALNIE ZA WYKONANIE PIOSENKI W DUECIE:

  • Karolina Skrętowska i Martyna Mrówczyńska I B

 

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

Występ klasy I B „Mały Książę”

Występ klasy II D „Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca”

Fotorelacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *