Nominacje do nagród – XVII Miniatury Teatralne

Jutro o godz. 10.00 odbędzie się Finał Miniatur Teatralnych. Nominacje do nagród XVII Festiwalu Miniatur Teatralnych.

ZA NAJLEPSZY PLAKAT:

  • Igor Horon II G „Cafe a rebours”
  • Justyna Kaczyńska I C „A.B.C”
  • Aleksandra Winiarska i Kinga Idzikowska II A „Czekając na Kochanków”
  • Anna Machnicka II E „Harry Potter – Czara Ognia”

ZA NAJLEPSZY PROGRAM:

  • Patrycja Kacprzak i Natalia Kałamajska I G „Alicja w krainie czarów”
  • Aleksandra Mantorska I C „A.B.C”
  • Anna Gruchała I E „Romeo i Julia”

ZA NAJLEPSZĄ SCENOGRAFIĘ:

  • Dominik Mantorski, Joanna Kocik i Karolina Badowska I A „Wojna Chłopów”
  • Edyta Ostrowska, Małgorzata Szymańska i Maja Janowska I B „Mały Książę”
  • Kamila Zdziechowska I C „A.B.C”
  • Aleksandra Bochenek, Karolina Rykaczewska, Izabela Rochmińska i Karolina Misiarek II A „Czekając na kochanków”
  • Małgorzata Goździk, Katarzyna Kłos, Aleksandra Witczak i Kinga Domagała II D „Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca”

DLA NAJLEPSZEGO AKTORA PIERWSZOPLANOWEGO:

  • Marcin Dyśko I A
  • Hubert Jakóbik II D
  • Damian Rymarczyk II D

DLA NAJLEPSZEJ AKTORKI PIERWSZOPLANOWEJ:

  • Maria Białobrzeska II D
  • Daria Gruntowska II G
  • Edyta Kubiak II D
  • Karolina Skrętowska I B
  • Justyna Sputowska II E

DLA NAJLEPSZEGO AKTORA DRUGOPLANOWEGO:

  • Tomasz Skonieczny I A
  • Oskar Szymczakowski I A
  • Szymon Woźniak I A

DLA NAJLEPSZEJ AKTORKI DRUGOPLANOWEJ:

  • Patrycja Kaprzak I G
  • Anna Siedlecka I E
  • Aleksandra Wosiek II A
  • Marta Zakonnik II E

ZA NAJLEPSZĄ REŻYSERIĘ:

  • Anna Chylak i Marcin Więcławek I A „Wojna Chłopska”
  • Karolina Skrętowska i Weronika Lusa I B „Mały Książę”
  • Anna Gruchała I E „Romeo i Julia”

ZA NAJLEPSZY SPEKTAKL*:

  • Klasa I B „Mały Książę”
  • Klasa II D „Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca”
  • Miejsce 3 ex aequo:
    • Klasa I A „Wojna chłopska”
    • Klasa I C „A.B.C”

ZA NAJLEPSZĄ ROLĘ EPIZODYCZNĄ:

  • Kamila Zdziechowska I C
  • Jakub Miniatorski I E

ZA NAJLEPSZĄ CHARAKTERYZACJĘ I KOSTIUMY:

  • Klasa I G „Alicja w krainie czarów”
  • Klasa II G „Cafe a rebours”
  • Klasa I A „Wojna Chłopska”
  • Klasa I E „Romeo i Julia”

 

JURORZY FESTIWALU:

Nauczyciele:

  • s. Wiesława Hyzińska
  • Agata Wróbel

Uczniowie:

  • Magdalena Dębowska III A
  • Mateusz Czernek III D

*Na piątkowej gali przedstawienia prezentować będą klasy I B i II D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *